رویدادها

گزارش رویدادهای استارت آپی و آموزشی

شنبه, آبان 26, 1397

همزمان با برگزاری اولین رویداد سرمایه گذاری در گردشگری که به همت منطقه آزاد تجاری ارس در محل پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی برگزار شد، کارگاه نیم روزه ای در حوزه پیش بینی مالی طرح های تجاری برای شرکت کنندگان این رویداد توسط مهندس نادر آقازاده رئیس هیئت مدیره مرکز فراتسهیلگری ایده های نوین برگزار شد. 

هم زمان با برگزاری اولین رویداد سرمایه گذاری در گردشگری که به همت منطقه آزاد تجاری ارس در محل پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی در حال اجرا بود، کارگاه نیم روزه ای با موضوع "پیش بینی مالی طرح های تجاری" برای شرکت کنندگان این رویداد توسط مهندس نادر آقازاده رئیس هیئت مدیره مرکز فراتسهیلگری ایده های نوین برگزار شد. 
این کارگاه در تاریخ 15 آبان ماه 97 با حضور 10 تیم منتخب استارتاپی که در حوزه گردشگری در سطح استانی و کشوری فعالیت دارند برگزار شد. 

کارگاه پیش بینی مالی

مهندس نادر آقازاده در مقدمه این کارگاه به اهمیت تدوین یک طرح کسب و کار و تشریح بخش های مختلف مدل کسب و کار پرداختند و سپس به طور جزئی بخش پیش بینی مالی یک طرح کسب و کار  را تشریح کردند.

این کارگاه بخشی از کارگاه های آموزشی اولین رویداد سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس بود که با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا برای فعالیت در بخش گردشگری منطقه آزاد ارس اجرا شد و در نهایت تیم های شرکت کننده در این رویداد در تاریخ 21 آبان ماه در طی مراسمی ایده های خود را بر مقابل سرمایه گذران حوزه گردشگری ارائه کردند. 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟